whatsapp

Yükleniyor

Koleksiyonların tasarım aşamasına neden önem veriyoruz?

Üretim kısmına ek olarak, firmamızda özel koleksiyonlar geliştiren, deneyimli tasarımcılardan oluşan bir ekip istihdam etmektedir. Tasarım departmanında, çizimlerin ve test örneklerinin geliştirilmesinden, bitmiş tasarımların üretim atölyesine aktarılmasına kadar her gün özenli bir çalışma devam eder.

Birincisi,bireyselliktir. Ortaklarımız arasında ürünlerinin özgünlüğünü ve tanınırlığını ön planda tutan büyük giyim markaları bulunmaktadır.

Adanmışlığa ve mükemmellik için sürekli çabaya değer veriyoruz, bu nedenle her tasarım belirli bir müşteri için geliştirilir ve ona atanır. Tasarımları tekrar etmiyoruz ve seri üretime sokmuyoruz.

Üçüncüsü, atanan görevin yerine getirilme hızıdır. Tasarımı geliştirdikten sonra bir test örneği yapıyoruz ve müşteri gelecekteki kumaşın görsel versiyonunu hemen görebiliyor. Gerekirse anında üzerinde değişiklik yapılıyor ve ihtiyacınıza uygun bir sonuca ulaşana kadar süreç devam ediyor.

Bu sihirli bir süreçtir; bir fikir üretmekten, onu gerçek sanata çevirmeye kadar bir tasarım yaratmak. Ve sizi bizimle sihirli tasarımlar yaratmaya davet ediyoruz!

Tasarım koleksiyonunu görüntülemek için kaydolun

Ad
Mail Adresi
Telefon no
Talep